panele szklane
Kuchnia

Szklane panele kuchenne – hit czy kit?

Posted on

Aranżacja kuchni to jedno z największych wyzwań, przed którymi stają właściciele mieszkań. Od tego, w jaki sposób pomieszczenie to zostanie urządzone zależy nie tylko jego trwałość i funkcjonalność, ale też estetyka, szczególnie gdy kuchnia połączona jest z salonem.

Szklane panele kuchenne doskonale sprawdzą się we wnętrzu nowoczesnym i to bez względu na to, czy interesuje nas oszczędny w formie wystrój ascetyczny, czy też marzy nam się wnętrze urządzone na „na bogato” – z dużą ilością ozdobnych detali. Panele szklane dostępne są w obecnie w ogromnej liczbie wariantów do wyboru i odpowiednio dopasowane, wkomponują się w kuchnię o dowolnej kolorystyce. Szczególnie imponująco prezentują się szklane panele kuchenne kontrastujące z meblami. Na przykład do mebli czarnych można wybrać biały panel z czerwonym wzorem, do zielonych – panel w czerwone maki, a do białych – jednolitą błyszczącą czerń.

Niektórzy chcą, by kuchnia odzwierciedlała ich zainteresowania lub tęsknoty. Wielbicielom wielkich miast mogą spodobać się panele z motywami roślinnymi oraz wiejskie krajobrazy – pola, łąki, lasy czy góry. Marzących o wielkim świecie mieszkańcom wsi mogą przypaść do gustu szklane panele kuchenne przedstawiające panoramę Nowego Jorku lub Dubaju. Zwolennikom oszczędnych form rynek oferuje panele w geometryczne wzory, a osobom z zacięciem artystycznym – równie artystyczne kolorowe zawijasy. Jedyną granicą w aranżacji kuchni jest wyobraźnia właścicieli i architektów wnętrz.

Kompletując wyposażenie kuchni należy jednak pamiętać, aby wszystkie elementy takie jak meble, sprzęt agd, panele szklane czy podłogowe, kupować wyłącznie u sprawdzonych, renomowanych dystrybutorów, a nie kierować się tylko ceną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *