zagraj w escape game w Krakowie
Pozostałe

Sposób na nudę

Posted on

Escape room jest to gra, która polega na wydostaniu się z pokoju, w tym celu należy rozwiązać serię wcześniej przygotowanych zagadek (zręcznościowych, bądź umysłowych). Od uczestników zależy w jakim czasie uwolnią się z pokoju zagadki, zazwyczaj mają na to maksymalnie 60 minut, bo po tym właśnie czasie kończy się gra.

Dzięki wzięciu udziału w grze escape game będziesz miał okazję dowiedzieć się, gdzie znajdują się granice twojej kreatywności i sprytu. Często będziesz mógł poznać prawdziwe możliwości swoich bliskich, którzy razem z tobą wezmą udział w tej niesamowitej zabawie i spróbują opuścić pokój zagadek.

W escape room (zobacz: Lost Room Kraków – http://www.lostroom.pl/) będziesz musiał wykazać się wieloma niekonwencjonalnymi umiejętnościami. Bardzo ważne jest analityczne myślenie i kojarzenie faktów przy zbieraniu odpowiednich wskazówek potrzebnych do rozwiązania zagadki. Zręczność i spostrzegawczość pozwolą dostrzec ci to, czego twoi pozostali kompani nie widzą. Przy formułowaniu ostatecznego rozwiązania będziesz musiał również wykazać się niebywałą kreatywnością i pomysłowością. Tylko tak pokonasz escape room, czyli będziesz wstanie w porę wydostać się z niego.

Dzięki swojej tajemniczości pokój zagadek od Lost Room Kraków, to jedna z najlepszych stacjonarnie dostępnych form rozrywki. Gra ta z roku na rok zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. Powodem tego jest to, że wspólne radzenie sobie z trudnymi zadaniami wzmacnia więzi między znajomymi i rodzinami, które wspólnie uczestniczą w zabawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *