przypinki z imprez
Marketing

Przypinki towarzyszą nam podczas imprez

Posted on

Niewielkie plakietki mocowane najczęściej na wbudowanej agrafce lub magnesie, to właśnie przypinki. Z reguły mają okrągły kształt, na którym znajduje się zabezpieczony folią wydruk. Dzięki temu, że przypinki nie są kosztowne, a możemy na nie nadrukować co tylko nam się podoba, często po nie sięgamy przy okazji różnych imprez i wydarzeń.

Kilka słów o rolach przypinek podczas różnych imprez

Przypinki podczas imprez są bardzo dobrym rozwiązaniem i na dodatek mogą mieć różne role. Niemniej zanim dojdziemy do ról, koniecznie trzeba podkreślić, że nieodzowny jest odpowiedni producent przypinek. W końcu konieczne jest odpowiednie wykonanie, a jakość ma tutaj stosunkowo duże znaczenie. Kiepskiej jakości przypinki mogą nie dożyć do końca imprezy, a z kolei porządne przetrwają miesiącami. Z tego właśnie powodu polecam zamawiać przypinki na: http://buttonfly-przypinki.pl/.

Tak więc, jeśli chodzi o sedno sprawy, można mieć przypinki reklamowe, jak i przypinki dedykowane wydarzeniu. Pierwsze będą pełniły rolę gadżetów reklamowych – z reguły znajdują się na nich logo firmy, produkt, usługa czy hasło reklamowe powiązane z firmą. W drugim zaś przypadku przypinki pełnią rolę identyfikatora lub pamiątki, a mogą one być użyte podczas takich wydarzeń jak rozmaite targi, podczas koncertów czy na weselu.

Na koniec wypadałoby jeszcze odnieść się do cen przypinek, ale tak naprawdę trudno jednoznacznie je określić. Kluczowe znaczenie w tej sprawie ma to, gdzie zamówienie będzie dokonywane, w jak dużej ilości sztuk, jakiego kształtu oraz rozmiaru będą przypinki oraz czy będą wyposażone w jakiś funkcjonalny dodatek (lusterko, brelok, otwieracz do butelek) czy też nie. Cena jednej przypinki może w zależności od tych wszystkich czynników wynieść od mniej więcej 30 groszy do nawet 6 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *