nauka angielskiego u dzieci
Dzieci

Kiedy zapisać dziecko na angielski?

Posted on

Nie ulega żadnej wątpliwości, że naukę języka obcego powinniśmy zacząć jak najwcześniej. W wielu szkołach językowych zajęcia języka angielskiego są organizowane również dla najmłodszych. Dzieci uczą się przez zabawę, poznają nowe słowa, a cały proces nauki przebiega bezstresowo. Dzięki takim lekcjom nasze dziecko będzie miało lepszy start w kolejnym etapie nauki, czyli w szkole podstawowej.

Możemy sprawdzić w internecie czy w naszym mieście znajduje się szkoła językowa dla dzieci, oraz sprawdzić opinie na jej temat. Tego typu zajęcia nie są wyjątkowo drogie, gdyż koszty lekcji rozkładane są na całą grupę uczniów. Z reguły jedna grupa liczy około 10 osób. Wybierając szkołę powinniśmy sprawdzić właśnie tą ilość. W przypadku małej grupy nauka idzie lepiej, gdyż nauczyciel może każdemu poświęcić więcej czasu.
Polecam angielski dla dzieci w www.MOVA.pl w Krakowie.

Dodatkowy angielski dla dzieci, które chodzą już do szkoły, może im pomóc w nauce. Rodzice często wysyłają na takie lekcje dzieci z problemami w nauce języków. Z reguły wynikają one z tego, że nauczyciel nie ma czasu tłumaczyć każdemu z osobna danego tematu. Dodatkowe lekcje mogą odbywać się jako zajęcia grupowe, lub mogą być indywidualne.

Jeżeli w naszym mieście nie ma szkoły językowej, to możemy załatwić prywatne korepetycje dla naszego dziecka. Są one droższe niż zajęcia grupowe, jednak mogą przynieść jeszcze lepsze rezultaty. Korepetytorem może być starszy uczeń, student, bądź nauczyciel. Możemy go znaleźć na portalach ogłoszeniowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *