dodatki slubne
Ślub i Wesele

Jakie dodatki ślubne do sukni panny młodej?

Posted on

Śluby cywilne cieszą się w ostatnim czasie coraz większą popularnością. Dlaczego tak się dzieje? Ze względu na sytuację w kościele. W każdym razie, niezależnie od tego, ludzie chcą ślubu, tyle że z pominięciem kościoła.

Niezależnie od tego, gdzie weźmiecie ślub, to i tak musicie ładnie wyglądać w tym najważniejszym dniu dla siebie. Nie ominiecie kupowania garnituru, ani kupowania sukienki ślubnej. Skoro już o tym mowa, to gdzie można kupić suknie na ślub cywilny? Odpowiedź jest prosta – w każdym salonie ślubnym. W końcu kto zabrania iść do urzędu w pięknej, białej, długiej do ziemi sukience? Ślub cywilny można brać w takiej samej sukni, w jakiej można by wystąpić w kościele.

Kiedyś, jeszcze kilkanaście lat temu, istniało takie przekonanie, że do cywilnej uroczystości trzeba wybrać coś skromniejszego. Dzisiaj jedno to przekonanie się zmienia i sukienka może być równie piękna, ozdobna, biła, haftowana, z kryształkami lub bez – jakakolwiek tylko zechcecie. Oprócz tego możecie się również postarać o jakieś fajne dodatki ślubne, które możecie zakupić w komplecie z sukienką. Mianowicie chodzi tu o welon lub o opaskę, która będzie taki welon zastępować. Do tego, możecie kupić idealnie pasującą do Was oraz do sukienki biżuterię ślubną, dzięki czemu będziecie mogli podkreślić swoje piękne i urodę.

Dla Pana można wybrać gustowny kwiat do butonierki, który będzie pasował do bukiety Panny Młodej. Jest jeszcze wiele, innych dodatków ślubnych, które możecie zakupić do swojego stroju. Tylko od Was zależy, co będziecie chcieli jeszcze dla siebie wybrać.

Zobacz więcej na dodatki ślubne Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *