koszt przypinki zalezy od jej rozmiaru
Marketing

Ile będzie nas kosztować zamówienie przypinek reklamowych?

Posted on

W ostatnich latach mamy do czynienia z prawdziwym renesansem przypinek reklamowych. Rosnące zainteresowanie tymi gadżetami jako reklamą sprawiło, że jest na nie całkiem spory popyt. Przeanalizujmy więc dokładniej ile takie przypinki potrafią kosztować, bo okazuje się, że jest to stosunkowo mała kwota i rzeczywiście jest to tania forma reklamy.

Oczywiście jak za wszystkim, na to ile zapłacimy za przypinki reklamowe mają wpływ różne czynniki, wśród których warto podkreślić te:
– materiały, z których wykonana jest przypinka,
– rozmiar przypinki (przypinki reklamowe występują najczęściej w pięciu podstawowych rozmiarach: 25mm, 38mm, 50mm, 59mm oraz 75mm) – takie właśnie przypinki zamówimy na: http://buttonfly.pl/,
– ilość zamawianych przypinek reklamowych (przypinki zamawiane w większej ilości wychodzą taniej za sztukę),
– zapięcie przypinki (oprócz klasycznych agrafek może być jeszcze przypinka na magnesie),
– funkcjonalność przypinki (mogą one zawierać lusterko, otwieracz do butelek czy brelok).

Za zamówienie przypinek reklamowych w rozmiarze 25 mm z logiem własnej firmy zapłacimy od niespełna 0,50 groszy za sztukę (przy zamówieniu 10000 sztuk) do około 2,5 złotego (tyle zapłacimy zamawiając najmniejszą możliwą ilość przypinek). Przypinka o średnicy 38 mm wyniesie nas około 10 groszy więcej za sztukę niż w przypadku mniejszej średnicy. Z kolei przypinka reklamowa w rozmiarze 59 mm to wydatek większy mniej więcej o kolejne 10 groszy.

W myśl zasady, że rozmiar ma znaczenie najwięcej przyjdzie nam zapłacić oczywiście za przypinkę o średnicy 3 cali. Tak duża przypinka pozwala zamieścić na niej skomplikowane grafiki oraz znaczne ilości tekstu. Plakietki reklamowe w tym rozmiarze dobrze sprawdzają się na konferencjach i sympozjach naukowych, są noszone przez pracowników firmy. Za przypinkę reklamową w tym rozmiarze zapłacimy od około 1 złotego do nawet 3,50 złotych przy niewielkim zamówieniu.

Podane wyżej orientacyjne ceny przypinek są cenami netto za jedną przypinkę reklamową. Im bardziej niestandardowe przypinki zamawiamy, tym więcej za nie zapłacimy. I tak przypinki wielkości 75 mm z wbudowanym lusterkiem przy małych rozmiarów zamówieniu dochodzą do ceny nawet 5 złotych za sztukę. Chcąc więc jednym zdaniem podsumować ceny przypinek, okazuje się, że mogą one kosztować od około 0,5zł do około 5 złotych.

Nim złożymy zamówienie na przypinki reklamowe z logiem własnej firmy warto porównać ceny oferowane przez różne firmy zajmujące się tego rodzaju działalnością, jak na przykład wspomnianą wyżej firmę Buttonfly.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *