depilacja laserowa
Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – widoczne efekty

Posted on

Wakacje zbliżają się nie uchronnie, a ty wciąż nie wiesz jak najskuteczniej pozbyć się niechcianych włosków ze swojego ciała?

Golenie, plastry z woskiem, kremy do depilacji czy może depilacja laserowa? Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci w podjęciu decyzji. Przy goleniu maszynką może i nie odczuwasz bólu ale włoski możesz zobaczyć już 2 dni po wykonanej czynności. Więc musisz golić się co 2/3 dni, aby uzyskać efekt gładkiej skóry. A jak dobrze wiemy jest to bardzo uciążliwe. Depilacja plastrami jest bardziej skuteczna, ale i bardziej bolesna. Skóra po niej jest podrażniona, a efekty utrzymują się do 2 tygodni. Dlatego najlepszym wyborem jaki możesz podjąć, będzie tutaj zabieg depilacji laserowej oferowany przez nasz gabinet. Depilacja jest przeprowadzana przez wykwalifikowanych pracowników w sterylnych i bezpiecznych dla zdrowia warunkach. A efekty? Bezkonkurencyjne! Zabieg ten jest bardzo przyjemny i praktycznie bezbolesny.

Zobacz depilacja laserowa lightsheer kraków

Technika laserowa znacznie osłabia twoje włoski, ponieważ uderza w samo źródło- cebulkę włosa. Dzięki czemu zobaczysz efekty już po pierwszej wizycie! Ten rodzaj depilacji jest najnowocześniejszy i przynosi najlepsze efekty. Wystarczy kilka zabiegów, aby twoje ciało było perfekcyjnie gładkie! Koniec z zamartwianiem się o wystające włoski. Nasz gabinet oferuje aż 3 rodzaje zabiegów. Mianowicie depilacja twarzy, ciała lub okolic bikini. Przed wizytą zostaniesz dokładnie poinformowana przez naszych pracowników co powinnaś ze sobą przynieść, oraz jakie działania możesz wykonywać. Przed zabiegiem zostanie przeprowadzony specjalistyczny wywiad na temat stanu Twojego zdrowia, bo liczy się tu bezpieczeństwo. Zabiegi są przeprowadzane w dogodnych i komfortowych warunkach. Jeśli w twojej głowie wciąż pojawiają się wątpliwości to skontaktuj się z nami, a my pozbędziemy się ich tak szybko jak laser niechcianych włosów z Twojego ciała!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *